ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U22 / Praha (Beachklub Ládví)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
7. 4. 2018 - 8. 4. 2018

Poznámka 3. 4. 2018:

Hráči si utkání kvalifikace "pískají" navzájem. Hráči hrající druhé kolo jsou povinni řídit kolo první. Start kvalifikace je ve 14 hodin.

-----------------------------------------------------------------------------

Pouze pro hráče narozené 1. 1. 1997 a později. Po standardní uzávěrce přihlášek bude provedena kontrola věku!


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1d1kdAzfQ8lCBPYolJ7eWdEmiz9J2WA-Rt55OrhQYIb8/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
2 Marek Šulc VK Lvi Praha, z.s. 27.00 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 27.00
3 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
5 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 18.00
7 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 15.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 15.00
7 Marek Holeček 15.00 Jan Charvát VK Lvi Praha, z.s. 15.00
9 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 12.00
9 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 David Kubát SK Volejbal Kolín, z.s. 9.00
13 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 9.00 Lukáš Dvořák Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.00
13 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00 Marek Perry Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 9.00
13 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 9.00 Martin Kop Volejbal Brno, a.s. 9.00
17 Ondřej Zatloukal 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
17 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 6.00
17 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Martin Farář 6.00 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 6.00
17 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 6.00 Matouš Pčola 6.00
17 Jakub Váňa Sportovní klub Meteor Praha 6.00 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 6.00
17 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 6.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 6.00
17 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Adam Podroužek 6.00
25 Matěj Emmer Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 3.00 Jakub Selinger Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 3.00
25 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 3.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 3.00
25 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 3.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 3.00
28 Radek Drahokoupil VK Karlovarsko, z.s. 1.50 Jakub Čadek 1.50
© ČVS 2015-2018