UNIQA Halové mistrovství ČR U22 / Praha (Beachklub Ládví)


kategorie: Muži
7. 4. 2018 - 8. 4. 2018

Poznámka 3. 4. 2018:

Hráči si utkání kvalifikace "pískají" navzájem. Hráči hrající druhé kolo jsou povinni řídit kolo první. Start kvalifikace je ve 14 hodin.

-----------------------------------------------------------------------------

Pouze pro hráče narozené 1. 1. 1997 a později. Po standardní uzávěrce přihlášek bude provedena kontrola věku!


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1d1kdAzfQ8lCBPYolJ7eWdEmiz9J2WA-Rt55OrhQYIb8/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
2 Marek Šulc VK Lvi Praha, z.s. 27.00 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 27.00
3 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
5 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 18.00
7 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 15.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 15.00
7 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 15.00 Jan Charvát VK Lvi Praha, z.s. 15.00
9 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 David Kubát Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 9.00
13 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 9.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 9.00
13 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00 Marek Perry Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 9.00
13 Jan Mrkous Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Martin Kop VK Lvi Praha, z.s. 9.00
17 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 6.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 6.00
17 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 6.00
17 Ondřej Zatloukal Beachklub Ládví z.s. 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
17 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 6.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 6.00
17 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 6.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 6.00
17 Martin Farář 6.00 Jakub Novotný BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
17 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 6.00 Matouš Pčola 6.00
17 Jakub Váňa "SK Prosek Praha" 6.00 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 6.00
25 Matěj Emmer Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 3.00 Jakub Selinger Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 3.00
25 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 3.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 3.00
25 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 3.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 3.00
28 Radek Drahokoupil VK Karlovarsko, z.s. 1.50 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018