Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U20 / Praha (Beachklub Pankrác)


kategorie: Chlapci U20
14. 4. 2018 - 15. 4. 2018

Pouze pro hráče narozené 1. 1. 1999 a později.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dQ--Ke7vg-bGP3aujSSYjnDI2C98Md_bN8AqDU-1pKs/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Botond Olah HUN 45.00 Balazs Benko HUN 45.00
3 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 40.00
4 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 35.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 35.00
5 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 30.00 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 30.00
5 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 30.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 30.00
5 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 30.00
5 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
9 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 20.00 Martin Fišer VK Karlovarsko, z.s. 20.00
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 20.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Hynek Ondráček Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 20.00
9 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 20.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 20.00
9 Marek Piekarz "SK Prosek Praha" 20.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
9 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 20.00
9 Artur Hajos HUN 20.00 Attila Bence Streli HUN 20.00
9 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 20.00 David Polák 20.00
17 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 10.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 10.00
17 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 10.00 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 10.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 10.00 Oliver Kheil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
17 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 10.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 10.00
17 Michael Vodička Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 10.00 Lukas Faller Happy Sport Opava, z.s. 10.00
17 Lukáš Málek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Lukáš Měchura Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
17 Tomáš Nejedlík SK HAMR, z.s. 10.00 Šimon Odvárko 10.00
17 Tomáš Váňa Beachklub Ládví z.s. 10.00 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 10.00
25 Václav Mucha Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 5.00 David Hudec Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00
25 Tomáš Deiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00 Michal Nachtnebl SK Kojetín 2016, z.s. 5.00
25 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 5.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 5.00
25 Richard Masař 5.00 Tomáš Kristian Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 5.00
25 Lukáš Weber 5.00 Martin Baník Volejbalový klub Příbram z.s. 5.00
25 Marek Paták Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 5.00 Martin Spěvák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00
25 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 5.00 Matěj Koloušek Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 5.00
25 Radek Drahokoupil VK Karlovarsko, z.s. 5.00 Martin Bárta VK Karlovarsko, z.s. 5.00
33 Nuredin Hijazi Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
33 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
35 Jan Beran Beach Service club z.s. 1.50 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018