ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U18 / Praha (Beachclub Strahov)


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
21. 4. 2018 - 22. 4. 2018

Pouze pro hráče narozené 1. 1. 2001 a později. Po standardní uzávěrce přihlášek bude provedena kontrola věku!

Poznámka 16. 4.:

Celý turnaj bude odehrán pouze v nafukovací hale na 2 hracích kurtech na kategorii. Definitivně je upraven systém turnaje. Hlavní soutěž pro 20 dvojic dle systému H20-2KO (http://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2017_SYS_model_H20-2KO.pdf). V sobotu se odehrají utkání č. 1 až 28. Kvalifikace bude pro 12 dvojic dle systému Q12-2KO. Zahájení kvalifikace bude ve 14:00.

Poznámka 29. 3.

Kapacita hlavní soutěže rozšířena na přání pořadatele na 24 dvojic.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vXXBRURe4dqpJdmV1YlRAHYYCMRRDTAHq7gwo-mdIlA/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 30.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 30.00
2 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 27.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 27.00
3 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
4 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 21.00 Ondřej Zatloukal 21.00
5 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 18.00 Jakub Čadek 18.00
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 18.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 18.00
7 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 15.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 15.00
7 Petr Janče 15.00 Matěj Havlík 15.00
9 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 12.00
9 Tomáš Deiss 12.00 Michal Nachtnebl 12.00
9 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
9 Daniel Vacek 12.00 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Lukáš Weber 9.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 9.00
13 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 9.00 Matyáš Martinovič 9.00
13 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Matěj Svárovský 9.00 Daniel Knapek 9.00
17 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Martin Douda Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 6.00
17 William Löffler 6.00 Filip Týc 6.00
17 Ondřej Kodejš 6.00 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
17 Jan Obořil 6.00 Ondřej Habarta 6.00
21 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Tim Nedvěd 3.00
21 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Daniel Slunečko 3.00
21 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Jan Březina 3.00
24 Jan Beran Beach Service club z.s. 1.50 Marek Radvanovský Beach škola Plzeň, z.s. 1.50
24 Ladislav Toman Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 1.50 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018