UNIQA Halové mistrovství ČR U18 / Praha (Beachclub Strahov)


kategorie: Junioři
21. 4. 2018 - 22. 4. 2018

Pouze pro hráče narozené 1. 1. 2001 a později. Po standardní uzávěrce přihlášek bude provedena kontrola věku!

Poznámka 16. 4.:

Celý turnaj bude odehrán pouze v nafukovací hale na 2 hracích kurtech na kategorii. Definitivně je upraven systém turnaje. Hlavní soutěž pro 20 dvojic dle systému H20-2KO (http://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2017_SYS_model_H20-2KO.pdf). V sobotu se odehrají utkání č. 1 až 28. Kvalifikace bude pro 12 dvojic dle systému Q12-2KO. Zahájení kvalifikace bude ve 14:00.

Poznámka 29. 3.

Kapacita hlavní soutěže rozšířena na přání pořadatele na 24 dvojic.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vXXBRURe4dqpJdmV1YlRAHYYCMRRDTAHq7gwo-mdIlA/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 30.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 30.00
2 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 27.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 27.00
3 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 24.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
4 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 21.00 Ondřej Zatloukal Beachklub Ládví z.s. 21.00
5 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 18.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 18.00
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 18.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 18.00
7 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 15.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 15.00
7 Petr Janče Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 15.00
9 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 12.00
9 Tomáš Deiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Michal Nachtnebl SK Kojetín 2016, z.s. 12.00
9 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
9 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 12.00
13 Lukáš Weber 9.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 9.00
13 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 9.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 9.00
13 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Matěj Svárovský Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Daniel Knapek Prague beach team, z.s. 9.00
17 Kryštof Oliva TJ Orion Praha, z.s. 6.00 Martin Douda TJ Orion Praha, z.s. 6.00
17 William Löffler Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Filip Týc 6.00
17 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
17 Jan Obořil 6.00 Ondřej Habarta TJ TESLA BRNO z.s. 6.00
21 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
21 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
21 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 3.00 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 3.00
24 Jan Beran Beach Service club z.s. 1.50 Marek Radvanovský Beach Service club z.s. 1.50
24 Ladislav Toman Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 1.50 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018