Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U20 / Praha (Beachklub Pankrác)


kategorie: Dívky U20
14. 4. 2018 - 15. 4. 2018

Pouze pro hráčky narozené 1. 1. 1999 a později.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Y6DbATA2vuqJVFd00bWg-MBAW-DlwWBbDE3bk-VDIbU/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 45.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 45.00
3 Borbala Harmat HUN 40.00 Orsolya Orban HUN 40.00
4 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 35.00
5 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Tereza Helanová 30.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
5 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 30.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
5 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 30.00
9 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Karolína Nová 20.00 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 20.00
9 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 20.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 20.00
9 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 20.00
9 Anna Farago HUN 20.00 Lujza Papp HUN 20.00
17 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 10.00 Eva Škorvánková 10.00
17 Anna Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Pavla Formánková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 10.00
17 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 10.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 10.00
17 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
17 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 10.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 10.00
17 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
17 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
17 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
25 Veronika Trojanovičová Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 5.00
25 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 5.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 5.00
25 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 5.00 Silvie Vaňková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00
25 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00
25 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 5.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 5.00
25 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 5.00 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 5.00
25 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00
25 Eliška Soejonová 5.00 Nela Hasmanová Beachklub Ládví z.s. 5.00
33 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 3.00
33 Lucie Riedlová Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Natálie Havlíková Beachclub Strahov, z.s. 3.00
33 Vanesa Švechovičová Beach Service club z.s. 3.00 Sofie Gibková 3.00
33 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3.00 Tereza Uhlířová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00
37 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 1.50 Barbora Vosátková 1.50
37 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 1.50 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 1.50
37 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 1.50 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 1.50
37 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 1.50 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018