UNIQA Halové mistrovství ČR U18 / Praha (Beachclub Strahov)


kategorie: Juniorky
21. 4. 2018 - 22. 4. 2018

Pouze pro hráče narozené 1. 1. 2001 a později. Po standardní uzávěrce přihlášek bude provedena kontrola věku!

Poznámka 16. 4.:

Celý turnaj bude odehrán pouze v nafukovací hale na 2 hracích kurtech na kategorii. Definitivně je upraven systém turnaje. Hlavní soutěž pro 20 dvojic dle systému H20-2KO (http://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2017_SYS_model_H20-2KO.pdf). V sobotu se odehrají utkání č. 1 až 28. Kvalifikace bude pro 12 dvojic dle systému Q12-2KO. Zahájení kvalifikace bude ve 14:00.

Poznámka 29. 3.:

Kapacita hlavní soutěže navýšena ba přání pořadetele na 24 dvojic.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1w2EVVCvpaxNCKABto_oKxtk5ae4jhgtOc3npvaBG6Hw/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 27.00 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 24.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 24.00
4 Anita Hájková Beach Service club z.s. 21.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 21.00
5 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
5 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
7 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
7 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
9 Adéla Fialová 12.00 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
9 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Adéla Šestáková VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 Pavlína Selingerová 9.00 Kristína Šimková SK Hlincovka, z.s. 9.00
13 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 9.00
13 Kristýna Hušková SK Hlincovka, z.s. 9.00 Linda Buchalová SK Hlincovka, z.s. 9.00
13 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Tereza Novotná 9.00
17 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Barbora Kožoušková VK Prostějov, spolek 6.00
17 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 6.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 6.00
17 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
17 Kristýna Jarošová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 6.00 Monika Navrátilová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 6.00
21 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 3.00
21 Tereza Lindová Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Klára Hellerová 3.00
21 Veronika Šalanská Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
24 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 1.50 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 1.50
24 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 1.50 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 1.50
24 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 1.50 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018