ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár / Praha, Beach club Strahov


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
9. 6. 2018 - 10. 6. 2018

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).


Online výsledky

Uvedené časy zahájení utkání jsou pouze orientační!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ps1-Bfhr9Gb_f1QRfaPeETzHlnQHSifpnyGjA4OO2Tw/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 54.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 54.00
3 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 48.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 48.00
4 Jakub Vála Beach Service club z.s. 42.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 42.00
5 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 36.00
5 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 36.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 36.00
5 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 36.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 36.00
5 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Lukáš Dvořák Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Michal Hovorka SVK 24.00 Ján Namešanský SVK 24.00
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 24.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
17 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 12.00
17 Jan Procházka TJ Slovan Chabařovice, z.s. 12.00 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 12.00
17 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Jan Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 12.00
17 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
25 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 6.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 6.00
25 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 6.00 Jiří Kořínek SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 6.00
25 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 6.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 6.00
25 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 6.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
25 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 6.00 Marek Brychta SK Telč, z.s. 6.00
25 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 6.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 6.00
25 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 6.00 Daniel Čech VK Lvi Praha, z.s. 6.00
25 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 6.00 David Kubát SK Volejbal Kolín, z.s. 6.00
33 Peter Sova SVK 3.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 3.00
33 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 3.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
33 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 3.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 3.00
36 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 1.50 Ondrej Spisiak SVK 1.50
36 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.50 Nuredin Hijazi 1.50
36 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 1.50 Matouš Pčola 1.50
36 Adam Procházka SK Dansport Praha, z.s. 1.50 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.50
36 Tomáš Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 1.50 Ondřej Mokrý Beachpoint z. s. 1.50
© ČVS 2015-2018