ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár / Litoměřice


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
23. 6. 2018 - 24. 6. 2018

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Martin Bárta Beach Service club z.s. 54.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 54.00
3 Filip Habr Kladno volejbal cz 48.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
4 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 42.00
5 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 36.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 54.00
7 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00
9 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Dominic Goliath RSA 24.00 Leo Williams RSA 24.00
9 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 24.00 Jan Procházka TJ Slovan Chabařovice, z.s. 24.00
9 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 24.00 Miloslav Marel TJ ČZU Praha z.s. 24.00
13 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 18.00 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 18.00
13 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 18.00
13 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Matěj Kollár SVK 18.00
13 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 18.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 18.00
17 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Martin Farář 12.00 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 12.00
17 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
17 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 12.00
17 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 12.00 Martin Kočka VK Karlovarsko, z.s. 12.00
17 David Kubát SK Volejbal Kolín, z.s. 12.00 Ondřej Zatloukal 12.00
17 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 12.00 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 12.00
17 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 12.00 Matouš Pčola 12.00
© ČVS 2015-2018