Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

GRAFICO Český pohár / Opava, Happy Sport


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
12. 5. 2018 - 13. 5. 2018

Online rozpis a výsledky zápasů:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jo7oORHCWo3KYg3y7y-sze0hdjEzPnPxGWABw5mfA9E/edit?usp=sharing

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poznámka 8. 5. 2018:

Kapacita hlavní soutěže je snížena na 24 dvojic, hrací model H24-2KO. Bude se hrát na 3 hracích kurtech. Kvalifikace se nekoná.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 54.00 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 54.00
3 Anna Foktová VK Brno, z.s. 48.00 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 48.00
4 Ludmila Lojková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 42.00 Radka Kadlečková SK-V 41 Tábor z.s. 42.00
5 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 36.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 36.00
5 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 36.00
7 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 30.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
7 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 30.00 Gabriela Kozmík Tomášeková SVK 45.00
9 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 24.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 24.00
9 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 24.00 Magda Králíková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 24.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Tereza Helanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 18.00
13 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 18.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 18.00
17 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Štěpánková 12.00
17 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 12.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 12.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
17 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Michaela Opočenská Šmejcká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00
17 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 12.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018