Český pohár / Litoměřice


kategorie: Ženy
9. 6. 2018 - 10. 6. 2018

Poznámka 6. 6. 2018:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00 na 3 hracích kurtech.

*********************************************************************************

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1u8cVQoje2Z2BMxhQJ4o0HwNacxcEUyfbZm3vUkPjFLo/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 54.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 54.00
3 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 48.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 48.00
4 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 42.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 42.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 36.00
5 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
7 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 30.00
7 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 24.00
9 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Marie Sára Štochlová SK HAMR, z.s. 24.00
13 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 18.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 18.00
13 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 18.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 18.00
13 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 18.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00
13 Alena Pecháčková 18.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 18.00
17 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 12.00
17 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00
17 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 12.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
17 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 12.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 12.00
17 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Silvia Poszmiková SVK 12.00
17 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 12.00
25 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Tereza Štěpánková 6.00
25 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
25 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Andrea Hrníčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018