Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár / Litoměřice


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
9. 6. 2018 - 10. 6. 2018

Poznámka 6. 6. 2018:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00 na 3 hracích kurtech.

*********************************************************************************

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1u8cVQoje2Z2BMxhQJ4o0HwNacxcEUyfbZm3vUkPjFLo/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 54.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 54.00
3 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 48.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 48.00
4 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 42.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 42.00
5 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 36.00
5 Ludmila Lojková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 36.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
7 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 30.00 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 30.00
7 Zuzana Kinclová 30.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 24.00
9 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Kristýna Kolouchová 24.00
9 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Marie-Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
13 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 18.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 18.00
13 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 18.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 18.00
13 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 18.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 18.00
17 Ivana Votípková Volejbal Rudolfov, z.s. 12.00 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 12.00
17 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Vaňková 12.00
17 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 12.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
17 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 12.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 12.00
17 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 12.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00
17 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 12.00 Martina Jansová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Silvia Poszmiková SVK 12.00
17 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 12.00
25 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Tereza Štěpánková 6.00
25 Žaneta Holečková 6.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
25 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 6.00 Andrea Hrníčková Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 6.00
© ČVS 2015-2018