Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

TEXOLL Letní pohár / Olomouc


kategorie: Muži
2. 6. 2018 - 3. 6. 2018

Poznámka 31. 5. 2018:

Kvalifikace bude začínat na 4 hracích kurtech.

Poznámka 30. 5. 2018:

Kvalifikace začne v pátek v 14:00. Každá kategorie bude hrát na 2 hracích kurtech. K dispozici bude jeden společný rozcvičovací kurt.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Khr31h6xLZ4AFhIGLhoI5RS-egcWCMvJXtBWHbfKm2E/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 30.00
2 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 27.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 27.00
3 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 24.00
4 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
5 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00
7 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Aleš Kala BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
7 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00
9 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
9 Jaroslav Bláha Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 12.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 12.00 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 12.00
13 Martin Brka SKUP Olomouc, z.s. 9.00 Pavel Holuša SKUP Olomouc, z.s. 9.00
13 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 9.00 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 9.00
13 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 13.50 Jakub Kubala PKBVA, z.s. 9.00
13 Jan Hanák Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 9.00 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 9.00
17 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.00
17 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 6.00 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
17 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 6.00 Daniel Čech VK Lvi Praha, z.s. 6.00
20 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.00
20 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
20 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 3.00 Tomáš Slovák Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 3.00
© ČVS 2015-2018