ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Sletová soutěž ČOS Letní pohár / Brno, Sokolák


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
19. 5. 2018 - 20. 5. 2018

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 30.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 30.00
2 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Silvia Poszmiková SVK 27.00
3 Iva Hauptová TJ ČZU Praha z.s. 24.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 21.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 21.00
5 Kristýna Kolouchová 18.00 Ludmila Lojková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.00
5 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 18.00
7 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 15.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
7 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 15.00 Jitka Černá Jihočeský volejbal z.s. 15.00
9 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 12.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
9 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
9 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
9 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 12.00
13 Ivana Votípková Volejbal Rudolfov, z.s. 9.00 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 9.00
13 Veronika Šteflová TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 9.00 Gabriela Kos TJ Meteor České Budějovice z.s. 9.00
13 Lucie Kufová Prague beach team, z.s. 9.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 9.00
13 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 9.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
17 Soňa Mikysková VK Brno, z.s. 6.00 Michaela Opočenská Šmejcká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 6.00
17 Martina Jansová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Tereza Helanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
17 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
17 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
17 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Gabriela Bušová Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
© ČVS 2015-2018