Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Český pohár / BVC Chodov u K. V.


kategorie: Dívky U20
9. 6. 2018 - 10. 6. 2018

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ncrOURyCMPmquU0GVa4FQbXZTC6-Jp8xDDNL-UqjlrA/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 60.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 60.00
2 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 54.00 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 54.00
3 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 48.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
4 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00
5 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 36.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 36.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
7 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 30.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 30.00
7 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00
9 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
9 Helena Estella Harrisová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 24.00
9 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 24.00 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 18.00
13 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 18.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Petra Kokešová 18.00 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
17 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Veronika Trojanovičová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018