Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár / Praha, Beach Domyno


kategorie: Dívky U20
16. 6. 2018 - 17. 6. 2018

Poznámka 13. 6. 2018:

Na základě finální dohody s pořadatelem bude kvalifikace rozšířena pro 18 dvojic (o 6 postupových míst), herní systém Q18-skup-KO. Zahájení utkání bude v 14:00. Hraje se na 4 hracích kurtech.

Poznámka 12. 6. 2018:

Kvalifikace zůstává pouze pro 12 dvojic. Záhájení bude v 14:00.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1f45-R55CDa8XhuFzDVPPOkozIjqmOfsmEnsIrwb7wio/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
2 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 54.00
3 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00
4 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 42.00 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 42.00
5 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 36.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 36.00
5 Pavlína Selingerová 36.00 Kristína Šimková SK Hlincovka, z.s. 36.00
7 Anita Hájková Beach Service club z.s. 30.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 30.00
7 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 30.00
9 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 18.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 18.00
13 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 18.00
13 Nikola Čepáková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00 Tereza Nechvátalová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00
13 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 18.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 18.00
17 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.00 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00
17 Lucie Riedlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Natálie Havlíková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Veronika Trojanovičová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vanesa Švechovičová Beach Service club z.s. 12.00
17 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 12.00 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
25 Tereza Skvrnová SK HAMR, z.s. 6.00 Adéla Bartáková SK HAMR, z.s. 6.00
25 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
25 Linda Francová SK HAMR, z.s. 6.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 6.00
25 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 6.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
25 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 6.00 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 6.00
25 Eliška Soejonová 6.00 Michaela Kaňová Beachklub Ládví z.s. 6.00
31 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 3.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 3.00
31 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 3.00 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 3.00
31 Veronika Šalanská Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018