ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár / Praha, Beach Domyno


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
17. 6. 2018

Ponznámka 13. 6. 2018:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 15:45 nejprve na 2 hracích kurtech.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nbYrKQQSd0sXI1cJwQfAtZpXpAm8DN5GcoVfAHhxG7M/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 60.00 Lukáš Dvořák Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00
2 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 54.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 54.00
3 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 48.00
4 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 42.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 42.00
5 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 36.00
5 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 36.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 36.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 36.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 36.00
5 Adam Shaker Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 36.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Adam Podroužek 24.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 24.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00 Jakub Čadek 24.00
9 Michal Nachtnebl 24.00 Marek Paták Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 24.00
9 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 24.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 24.00
13 Lukáš Málek 18.00 Lukáš Měchura 18.00
13 Nuredin Hijazi 18.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Ondřej Kodejš 18.00
13 Jakub Maršál Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Adam Procházka SK Dansport Praha, z.s. 18.00
17 Tomáš Nejedlík 12.00 Šimon Odvárko 12.00
17 William Löffler 12.00 Filip Týc 12.00
17 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 12.00
20 Bartoloměj Cubr 6.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018