Český pohár (oblastní) / Brno, Sokolák


kategorie: Juniorky
5. 5. 2018

Poznámka 1. 5. 2018:

Kvalifikace se bude hrát systémem Q12-2KO.

Poznámka 04/2018:

Případná kvalifikace bude pro max. 12 dvojic s herním systémem Q12-2KO. V případě, že 30. 4. bude ještě více přihlášených dvojic, než je kapacita hl. soutěže a kvalifikace, bude s pořadatelem řešeno možné rozšíření kvalifikace.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IyradSo29C9CCXJ8cwgYgsgl4-7BEKbD_Mdty5AuQX0/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 40.00
2 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
3 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 32.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00
4 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 28.00 Adéla Hodková Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 28.00
5 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
5 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Kristýna Sochorková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 24.00 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 24.00
5 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Rebeca Šňupárková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Klára Dvořáčková DDM Kuřim 16.00
9 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
13 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Hana Cejpková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Karolína Krejčová 12.00
13 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Monika Bielčíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Jasmína Voldánová Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018