Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár / Brno, Sokolák


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
6. 5. 2018

Online výsledky zápasů turnaje:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/16ETAGoRTtjf_5pKA5nyXZtVxcyKV_wF-Na7176J7XkU/edit?usp=sharing

*******************************************************************************

Poznámka 1. 5. 2018:

Kvalifikace se nehraje.

Poznámka 04/2018:

Případná kvalifikace bude pro max. 12 dvojic s herním systémem Q12-2KO. V případě, že 30. 4. bude ještě více přihlášených dvojic, než je kapacita hl. soutěže a kvalifikace, bude s pořadatelem řešeno možné rozšíření kvalifikace.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 60.00
2 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 54.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 54.00
3 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 48.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 48.00
4 Hynek Ondráček Happy Sport Opava, z.s. 42.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 42.00
5 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 36.00 Adam Procházka SK Dansport Praha, z.s. 36.00
5 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 36.00
5 Michael Vodička Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 36.00 Lukas Faller 36.00
5 Adam Podroužek 36.00 Tomáš Deiss 36.00
9 Lukáš Málek 24.00 Lukáš Měchura 24.00
9 Václav Mucha BeachPunk Team z.s. 24.00 David Hudec 24.00
9 Jan Obořil 24.00 Ondřej Habarta 24.00
9 Marek Paták Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 24.00 Martin Spěvák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 David Hrbáč 18.00 David Buček 18.00
13 Vojtěch Obořil 18.00 Vojtěch Novobilský 18.00
13 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Ondřej Kodejš 18.00
13 Jan Halas TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 18.00 Pavel Tihon 18.00
© ČVS 2015-2018