Reprezentace
22. 5. 2022
Ženy - přátelské utkání : SLO - CZK - Mislinja
Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Hluboká n. V.


kategorie: Dívky U20
5. 5. 2018

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 40.00
2 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 32.00 Karolína Nová 32.00
4 Helena Estella Harrisová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 28.00 Natálie Gruberová Volejbal Tábor, z.s. 28.00
5 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Pavlína Selingerová 24.00 Kristína Šimková SK Hlincovka, z.s. 24.00
5 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Tereza Linhartová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 24.00 Tereza Prošková Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 24.00
9 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Kateřina Osouchová SK Hlincovka, z.s. 16.00 Linda Buchalová SK Hlincovka, z.s. 16.00
9 Kristýna Hušková SK Hlincovka, z.s. 16.00 Michaela Candrová SK Hlincovka, z.s. 16.00
9 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 16.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 16.00
13 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 12.00 Eliška Soejonová 12.00
13 Denisa Řečinská Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Tereza Kliková 12.00
© ČVS 2015-2018