Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Praha, Beach Club Strahov


kategorie: Dívky U20
12. 5. 2018

Online rozpis a výsledky zápasů: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PXcS3s6MR-DDmaECiTwwFxkNKC9LOk3YoNDCrcDkoeg/edit?usp=sharing

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Kvalifikace je rozšířena na 18 dvojic o 6 postupových míst. Dvojice budou rozděleny do 6 skupin po max. 3 dvojicích. Postupují 2 nejlepší dvojice z každé skupiny a hraje se jedno kolo playoff o postup do hlavní soutěže.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 40.00
2 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
3 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 32.00
4 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 28.00 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 28.00
5 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 24.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 24.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Nela Roštoková 24.00
5 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Hana Bednářová SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 16.00 Alexandra Butovičová Sportovní klub Meteor Praha 16.00
9 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 16.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 16.00
9 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00 Adéla Šestáková VK Lvi Praha, z.s. 16.00
13 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Eliška Soejonová 12.00 Michaela Kaňová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Lucie Riedlová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Natálie Havlíková Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 8.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 8.00
17 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 8.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 8.00
17 Veronika Trojanovičová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Adéla Fialová 8.00 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 8.00
23 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Sofie Gibková 4.00
23 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 8.00 Lucie Špůrková VSK ČVUT Praha z.s. 8.00
23 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 4.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 4.00
23 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 4.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018