ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár (oblastní) / Praha, Beachclub Ládví


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
20. 5. 2018

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 36.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 36.00
3 Jiří Srb Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 32.00 Ondřej Piskáček Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 32.00
4 Adam Procházka SK Dansport Praha, z.s. 28.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 28.00
5 Lukáš Málek 24.00 Lukáš Měchura 24.00
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 24.00
5 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 24.00
5 Jan Březina 24.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Tomáš Nejedlík 16.00 Šimon Odvárko 16.00
9 Radek Drahokoupil VK Karlovarsko, z.s. 16.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 16.00
9 Matyáš Janda TJ ČZU Praha z.s. 16.00 Daniel Šulista Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 16.00
9 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Patrik Besperát 16.00
13 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
13 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Martin Douda Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 12.00
17 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Ondřej Kodejš 8.00
17 William Löffler 8.00 Filip Týc 8.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 8.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018