Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Praha, Beachclub Ládví


kategorie: Chlapci U20
20. 5. 2018

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 40.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00
2 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 36.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 36.00
3 Jiří Srb SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 32.00 Ondřej Piskáček Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 32.00
4 Adam Procházka SK Dansport Praha, z.s. 28.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 28.00
5 Lukáš Málek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Lukáš Měchura Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 24.00
5 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 24.00
5 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 24.00 Václav Kurka TJ Orion Praha, z.s. 24.00
9 Tomáš Nejedlík SK HAMR, z.s. 16.00 Šimon Odvárko 16.00
9 Radek Drahokoupil VK Karlovarsko, z.s. 16.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 16.00
9 Matyáš Janda Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 16.00 Daniel Šulista Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 16.00
9 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Patrik Besperát 16.00
13 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
13 Kryštof Oliva TJ Orion Praha, z.s. 12.00 Martin Douda Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 William Löffler Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Filip Týc 8.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 8.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018