UNIQA Mistrovství ČR U22 / Brno


kategorie: Muži
23. 6. 2018 - 24. 6. 2018

Poznámka 18. 6. 2018:

Turnaj se bude hrát míči Mikasa VLS300 z důvodu přípravy dvojic na ME U20 a ME U22.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WRmPo0oX__j06MRY4Uf3r9VwE_RgZN0CYg1CDa0uG8w/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 32.00 Marek Šulc VK Lvi Praha, z.s. 32.00
4 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 28.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
5 Jakub Vála Beach Service club z.s. 24.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00
5 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 24.00 Martin Pavlovský Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 24.00
7 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 20.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 20.00
7 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00
9 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 16.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 16.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 16.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 16.00
13 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 12.00
13 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Aleš Kala BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00
13 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 12.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018