Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár (oblastní) / Praha, Sportcentrum Koráb


kategorie: Dívky U20
26. 5. 2018

Poznámka 22. 5. 2018:

Kvůli velkému zájmu je kvalifikace rozšířena až pro 18 dvojic. Herní systém: 6 skupin po třech, první 2 dvojice postupují do jednokolového playoff o 6 míst v hlavní soutěži. POZOR! Začátek kvalifikace posunut na 14:00! 


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Srs5s0SbkhaIxaIMPU5vD6kLnnPI0UGxVFWgKzNaRsU/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 36.00
3 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00
4 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 28.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 24.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 24.00
5 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 24.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 24.00
9 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 16.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 16.00
9 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Eliška Soejonová 16.00 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 16.00
13 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.00 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00
13 Hana Bednářová Volejbalový klub ŽIŽKA 12.00 Alexandra Butovičová Sportovní klub Meteor Praha 12.00
13 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 12.00 Zuzana Maršíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 12.00
17 Adéla Bartáková SK HAMR, z.s. 8.00 Tereza Skvrnová SK HAMR, z.s. 8.00
17 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Veronika Trojanovičová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 8.00
17 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
23 Kateřina Roušarová SK HAMR, z.s. 8.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 8.00
23 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 8.00 Anna Dvořáková 8.00
© ČVS 2015-2018