Český pohár / Praha, Sportcentrum Koráb


kategorie: Junioři
27. 5. 2018

Poznámka 15. 5. 2018:

POZOR! Kvalifikace se odehraje pro max. 8 dvojic o 3 postupová místa do hlavní soutěže (1. kolo bude mimořádně vyřazovací - poražená dvojice končí v kvalifikaci, posléze 2. kolo o postup do hlavní soutěže s následným jedním kolem oprav).


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LOmMdbA6pMBPp0wsNRHa8UwPZHwpXN3VqJg2ofSTz3w/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 60.00 František Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 54.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
3 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 48.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 48.00
4 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 42.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 42.00
5 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 36.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 36.00
5 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 36.00 Hynek Ondráček Happy Sport Opava, z.s. 36.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 36.00 Ondřej Zatloukal Beachklub Ládví z.s. 36.00
5 Marek Paták Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 36.00 Martin Spěvák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
9 Adam Procházka SK Dansport Praha, z.s. 24.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 24.00
9 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 24.00
9 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 24.00
9 Richard Masař 24.00 Lukas Faller Happy Sport Opava, z.s. 24.00
13 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 18.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 18.00
13 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 18.00 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 18.00
13 Daniel Knapek Prague beach team, z.s. 18.00 Dominik Šrom Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 18.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 18.00
17 Tomáš Nejedlík SK HAMR, z.s. 12.00 Šimon Odvárko 12.00
17 Lukáš Weber 12.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 12.00
17 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
17 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018