Český pohár (oblastní) / Zlín


kategorie: Juniorky
26. 5. 2018

Poznámka 25. 5. 2018:

Kvalifikce se bude hrát systémem Q12-2KO.

Poznámka 22. 5. 2018:

Kvůli velkému zájmu je kvalifikace rozšířena až pro 18 dvojic. Herní systém: 6 skupin po třech, první 2 dvojice postupují do jednokolového playoff o 6 míst v hlavní soutěži. POZOR! Začátek kvalifikace posunut na 14:00! 


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eRgRqAuQd71S4S3WDksqRsaSq6tvbtqWXWIfkdrgLi4/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 40.00 Anita Hájková Beach Service club z.s. 40.00
2 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 36.00
3 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 28.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 28.00
5 Pavlína Selingerová 24.00 Kristína Šimková SK Hlincovka, z.s. 24.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Alžběta Pospíšilová Happy Sport Opava, z.s. 24.00
5 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Adéla Šestáková VK Lvi Praha, z.s. 24.00
9 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 16.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00
9 Kateřina Osouchová SK Hlincovka, z.s. 16.00 Linda Buchalová SK Hlincovka, z.s. 16.00
9 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Eliška Nimmerrichterová TJ Šumperk, z.s. 12.00 Monika Navrátilová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 12.00
13 Kateřina Hábová Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 12.00 Anna Lorencová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 12.00
13 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Kristýna Sochorková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 12.00 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 12.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Nikola Čepáková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 8.00
17 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Anna Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
20 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 8.00 Dominika Jezdinská TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018