Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Jihlava, Beach SPORT


kategorie: Dívky U20
19. 5. 2018

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 40.00 Anita Hájková Beach Service club z.s. 40.00
2 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 36.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 36.00
3 Helena Estella Harrisová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 32.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 32.00
4 Adéla Hodková Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 28.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 28.00
5 Anna Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Pavla Formánková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 24.00
5 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Kristýna Sochorková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 24.00 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 24.00
9 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 16.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 16.00
9 Amálie Vašíčková 16.00 Rozálie Pavlišová TJ Sokol Jehnice, z.s. 16.00
9 Tereza Nechvátalová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 16.00 Nikola Čepáková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 16.00
9 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 16.00
13 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 12.00 Kateřina Průchová Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018