ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství ČR U22 / Brno


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
23. 6. 2018 - 24. 6. 2018

Poznámka 18. 6. 2018:

Turnaj se bude hrát míči Mikasa VLS300 z důvodu přípravy dvojic na ME U20 a ME U22.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mtHaHycqHr5Ei8gIYmMNk0IBVk0ovgPSK3-mWyYt2jg/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
3 Zuzana Kinclová 32.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 28.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 24.00
5 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00
7 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
7 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 20.00
9 Tereza Perušičová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 16.00
9 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 16.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 16.00
13 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Štěpánková 12.00
13 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Tereza Helanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018