Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství ČR U22 / Brno


kategorie: Ženy
23. 6. 2018 - 24. 6. 2018

Poznámka 18. 6. 2018:

Turnaj se bude hrát míči Mikasa VLS300 z důvodu přípravy dvojic na ME U20 a ME U22.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mtHaHycqHr5Ei8gIYmMNk0IBVk0ovgPSK3-mWyYt2jg/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
3 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 28.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 24.00
5 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 24.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00
7 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
7 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 20.00
9 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 16.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 16.00
9 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 16.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 16.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Štěpánková 12.00
13 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Tereza Helanová 12.00
13 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
© ČVS 2015-2018