LEMANSPORT Letní pohár / Praha, Braník


kategorie: Ženy
16. 6. 2018

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).

Poznámka 8. 6. 2018:

Pro turnaje Super Cup na Ládví a paralelní Letní pohár v Braníku budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže SC, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.
Poznámka 12.6.2018:
  • první 2 kola zápasů budou odehrány na 4 kurtech

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
2 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 27.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 27.00
3 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 24.00
4 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 21.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 21.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 18.00
5 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 18.00
7 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 15.00
7 Kateřina Havrlantová VSK ČVUT Praha z.s. 15.00 Klára Toušková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 15.00
9 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 12.00 Lucie Vokounová Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 12.00
9 Alena Pecháčková 12.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 12.00
9 Jana Šimanicová SVK 12.00 Magdalena Kováčiková SVK 12.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 12.00
13 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 9.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 9.00
13 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 9.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 9.00
17 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 6.00 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
17 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 6.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 6.00
17 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Tereza Štěpánková 6.00
17 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 6.00 Tereza Nováková Beach Service club z.s. 6.00
17 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 6.00 Petra Horynová TJ EMĚ Mělník, z.s. 6.00
17 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 6.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.00
17 Adéla Stavinohová VK Prostějov, spolek 6.00 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018