Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

LEMANSPORT Letní pohár / Praha, Braník


kategorie: Ženy
30. 6. 2018 - 1. 7. 2018

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TWDg9PN29rzydMiE_Bt5AWxY0HKE4niV9eoxFyG_FRM/edit?usp=sharing


  • první 2 kola zápasů budou odehrány na 4 kurtech

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Komárková VK Brno, z.s. 30.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 30.00
2 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 27.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 27.00
3 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 24.00
4 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 18.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 18.00
5 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
7 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 15.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 15.00
7 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 15.00
9 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 12.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 12.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00
9 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 12.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 12.00
13 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 9.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 9.00
13 Veronika Šteflová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 9.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 9.00
13 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 9.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 9.00
13 Alena Pecháčková 9.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 9.00
17 Andrea Hrníčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 6.00 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
17 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 6.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
17 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 6.00 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 6.00
17 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 6.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 6.00
17 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 6.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
25 Petra Horynová TJ EMĚ Mělník, z.s. 3.00 Kateřina Vališová TJ EMĚ Mělník, z.s. 3.00
28 Lucie Novotná Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 1.50 Julie Chadimová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 1.50
28 Vanesa Švechovičová Beach Service club z.s. 1.50 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 1.50
28 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 1.50 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018