ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár, Chodov


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
25. 6. 2011 - 26. 6. 2011
Turnaj "B", dotovaný

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 30.00
2 Jitka Stehnová 27.00 Kateřina Tychnová Tělocvičná jednota Sokol Michle 27.00
3 Iveta Chroustovská Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00 Barbora Kolářová Sportovní klub Meteor Praha 24.00
4 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 21.00
5 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 18.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
6 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 18.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 18.00
7 Veronika Nucová 15.00 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 15.00
8 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 15.00 Veronika Forstová 15.00
9 Simona Valášková 12.00 Hana Valešová 12.00
10 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 12.00 Eliška Krejčí 12.00
11 Laura Holubcová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Ilona Šotkovská 12.00
12 Vanda Vydrová 12.00 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
13 Irena Pokorná Kladno volejbal cz 9.00 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
14 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.00
15 Františka Vidnerová 9.00 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 9.00
16 Lucie Luftová 9.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 9.00
17 Klára Sedláčková Tělovýchovná jednota Ostrava 6.00 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 6.00
18 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 6.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 6.00
19 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00
20 Markéta Nedbálková 6.00 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 6.00
21 Linda Szebenyiová 6.00 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 6.00
22 Hana Strachotová 6.00 Jana Štefflová Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018