Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
25. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

DORMER PRAMET Letní pohár / Brno, Kamechy


kategorie: Ženy
7. 7. 2018 - 8. 7. 2018

Poznámka 27. 6. 2018:

Z důvodů umožnění přihlášek přes VIS je datum turnaje nastaveno na 5. 7. 2018. Skutečný harmonogram turnaje je dle propozic turnaje. Jedná se o souběžný turnaj s SC v Uherském Hradišti, kvalifikace se nehraje.

Pro turnaje Super Cup v U. Hradišti a paralelní Letní pohár v Brně budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže SC, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/17hbOW0xAbdoouB2-ehooYXhwf01hjGQaU8ZoFy2znC8/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 30.00
2 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 27.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 27.00
3 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 24.00
4 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 21.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 21.00
5 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 18.00
5 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 18.00
7 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 15.00 Lucie Vokounová Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 15.00
7 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
9 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 12.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 12.00
9 Anežka Rejzková Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí 12.00 Karolína Pavelková Volejbal Přerov, z.s. 12.00
9 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 12.00 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Eliška Mazáková TJ Šumperk, z.s. 9.00 Eliška Pavelková TJ Šumperk, z.s. 9.00
13 Eva Svedková TJ Šumperk, z.s. 9.00 Eliška Nimmerrichterová TJ Šumperk, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018