ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Vratislavický Letní pohár / Vratislavice


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
12. 8. 2018

Poznámka 9. 8. 2018:

Pokud bude v pátek v 20:00 v kvalifikaci 7 dvojic, pak bude aplikován systém Q7, tj. 3 nejlepší z kvalifikace postupují přímo do hlavní soutěže, zbylé 4 dvojice se utkají o 3 postupová místa. Začátek prvních zápasů kvalifikace stanoven na sobotu 11. 8. v 16 hod.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CoM6GjYof0aWxUPUcCf468c2Hp0PF72aGjdHJKDGb6U/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 30.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 30.00
2 Tereza Vaňková 27.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 27.00
3 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 24.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 21.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 21.00
5 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 18.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
5 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 18.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 18.00
5 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
5 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 18.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 18.00
9 Andrea Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 12.00 Markéta Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 12.00
9 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 12.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
9 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Lucie Pokorná Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 12.00
9 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 12.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 9.00 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 9.00 Nikol Součková 9.00
13 Šárka Votrubcová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 9.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 9.00
17 Kristýna Měkotová 6.00 Vendula Rusá Beachclub ChaPadlo z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018