Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Hranice-Drahotuše


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
18. 8. 2018 - 19. 8. 2018

Poznámka 11. 8. 2018:

Pro turnaje Super Cup v Opavě a paralelní Letní pohár v Hranicích-Drahotuších budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Dvojice musí být ve ČT 16. 8. v 12:00 nasazená do kvalifikace SC a do hlavní soutěže LP, aby mohlo zůstat v platnosti její dvojí přihlášení. V případě jakékoli jiné kombinace si tato dvojice musí vybrat turnaj, kterého se zúčastní.
  • Po skončení svých utkání v kvalifikaci SC musí dvojice neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WW4Urr5P93eQjs8yMGOxhlXkoYlUXqVS6Vr8mXGfprg/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 30.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 30.00
2 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 27.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 27.00
3 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
4 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 21.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 21.00
5 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 18.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 18.00
5 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 18.00 Sabina Goldhammerová VTK Křenovice, z.s. 18.00
7 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 15.00 Nikol Součková 15.00
7 Tereza Marčanová VK Prostějov, spolek 15.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 15.00
9 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Erika Kotková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
© ČVS 2015-2018