Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

IDEASTAV CUP Český pohár / Praha, Pankrác


kategorie: Muži
28. 7. 2018 - 29. 7. 2018

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 54.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 54.00
3 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 72.00
4 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 42.00
5 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 36.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 36.00
5 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 36.00
5 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 36.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 36.00
9 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 36.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 24.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 24.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00 Martin David Kladno volejbal cz 24.00
9 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 24.00
17 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 12.00
17 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Matěj Kollár SVK 12.00
17 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
17 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 12.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 12.00
17 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 18.00
17 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 12.00 Stanislav Oplt Universitní sportovní klub Slávie 12.00
25 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 6.00 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 6.00
25 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 6.00
25 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 6.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 6.00
25 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
25 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 6.00
25 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 6.00 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 6.00
25 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Matyáš Podstránský 6.00
25 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 6.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 6.00
33 Jiří Medlín Prague beach team, z.s. 3.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 3.00
33 Martin Farář 3.00 Matouš Pčola 3.00
35 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.50 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 1.50
35 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 1.50 Roman Havlík Volejbalový klub Tišnov, z.s. 1.50
35 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 1.50 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 1.50
35 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 1.50 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 1.50
35 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.50 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018