Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Zlín


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
7. 7. 2018 - 8. 7. 2018

Poznámka 27. 6. 2018:

Z důvodů umožnění přihlášek přes VIS je datum turnaje nastaveno na 5. 7. 2018. Skutečný harmonogram turnaje je dle propozic turnaje. Jedná se o souběžný turnaj s SC v Uherském Hradišti, kvalifikace se nehraje.

Pro turnaje Super Cup v U. Hradišti a paralelní Letní pohár ve Zlíně budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Po skončení svých utkání v kvalifikaci SC musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GxWlq40uuIn787jnozWZ3a0rjegKmh7AIyc0xgqYG74/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00
2 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 27.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 24.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 24.00
4 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 21.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 21.00
5 Lukáš Brídl Volejbalový klub Chudák pes 18.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 18.00
5 Marek Šimko START B6, z.s. 18.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00
7 Adam Podroužek 15.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 15.00
7 Aleš Kala BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Richard Stanislav Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 15.00
9 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 12.00
9 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Jan Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 12.00
9 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 12.00 Daniel Čech VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 Marek Paták Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 9.00 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 9.00
13 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 9.00 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018