Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

OPAVA OPEN 2018 Letní pohár / Opava


kategorie: Muži
11. 8. 2018 - 12. 8. 2018

Poznanka 10. 8. 2018:

Dvojice nasazene jako c. 1 az 8 NEMAJI garantovany zacatek v 10:30! Prvni kolo utkani zacina v SO v 9:00, druhe kolo zapasu v 9:30.

 

Poznámka 7. 8. 2018:

Herní systém bude pro max. 24 dvojic, H24-2KO.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RFNPRKqQcuzoG5NNY5FZdzJ8RnhPUNHcCKDVeqd9X24/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 21.00 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 21.00
5 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 18.00
5 Vojtěch Mukařovský Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 18.00
7 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 15.00 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 15.00
7 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 15.00 Roman Havlík Volejbalový klub Tišnov, z.s. 15.00
9 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00
9 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
9 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00 Richard Stanislav Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
13 Václav Kotas TJ LIGNUM - Morávka 9.00 Jan Rodek Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 9.00
13 Ondřej Muroň Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 9.00 Vojtěch Bauman VK Ostrava, s.r.o. 9.00
13 David Kubát Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 9.00 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 9.00
13 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 9.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 9.00
17 Jan Zajíc Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Michal Elbel Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00
17 Hynek Ondráček Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Richard Masař 6.00
© ČVS 2015-2018