Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Chodov (oblastní)


kategorie: Dívky U20
28. 5. 2011

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 20.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 20.00
2 Šárka Vodenková 18.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
3 Hana Třešňáková 16.00 Barbora Pilátová 16.00
4 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 14.00 Vanda Vydrová 14.00
5 Michaela Mádlová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 12.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 12.00
6 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 12.00 Jana Forejtová Volejbalový klub Slavia Plzeň, z.s. 12.00
7 Iveta Krásná 10.00 Natalja Erpsová 10.00
8 Barbora Třešňáková 10.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
9 Monika Mühlhauserová 8.00 Gabriela Gergelyová 8.00
10 Eliška Málková Beach Service club z.s. 8.00 Adéla Bittnerová 8.00
11 Martina Szepová 8.00 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 8.00
12 Nora Havlínová 8.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 8.00
13 Rosalie Mandíková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00 Eliška Chmelařová 6.00
14 Michaela Rákosová 6.00 Daniela Horáková Prague beach team, z.s. 6.00
15 Anna Přibylová BeachPunk Team z.s. 6.00 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 6.00
© ČVS 2015-2018