Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Vratislavický Letní pohár / Vratislavice


kategorie: Muži
19. 8. 2018

Poznámka 12. 8. 2018:

Dvoji prihlaseni na Letni pohary (Opava a Vratislavice) bude mozne pouze v pripade, ze se bude jednat o stejne slozenou dvojici, ze tato dvojice nebude nasazena do kvalifikace LP ve Vratislavicich a ze na turnaji, kam se chce dvojice prihlasit jako druhy turnaj, bude v utery po 20:00 volna kapacita v hlavni soutezi. Druha prihlaska musi byt provedena emailem ridicimu soutezi. Prihlaseni na Super Cup a oba Letni pohary neni dovoleno.

Poznámka 11. 8. 2018:

Z technických důvodů přihlašování je ve VIS nastaveno datum turnaje na 16. 8. Ve skutečnosti se koná dle propozic turnaje.

Pro turnaje Super Cup v Opavě a paralelní Letní poháry v Opavě a Vratislavicích budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i jeden Letní pohár (dále LP).
  • Po skončení svých utkání v kvalifikaci SC musí dvojice neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/15K6iJwGpuIjpZcdz6VGrJepgtUn9vaJocEKHoQMgeLE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 30.00 Ondřej Kroča Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 30.00
2 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 27.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 27.00
3 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 24.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 24.00
4 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 21.00 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 21.00
5 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00
5 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 27.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 18.00
5 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 18.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 18.00
5 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 18.00
9 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 12.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 12.00
9 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 12.00 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
9 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 12.00 Stanislav Oplt Universitní sportovní klub Slávie 12.00
13 Jiří Medlín Prague beach team, z.s. 9.00 Martin Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 9.00
13 Michal Tomáš Vrtule Frýdlant, z.s. 9.00 Tomáš Lengál Vrtule Frýdlant, z.s. 9.00
13 Jakub Hušek Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 9.00 František Vtípil Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018