ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
7. 7. 2018 - 8. 7. 2018

Poznámka 5. 7. 2018:

Kvalifikace mužů začne v pátek v 12:00.

Poznámka 27. 6. 2018:

Pro turnaje Super Cup v U. Hradišti a paralelní Letní pohár ve Zlíně budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Po skončení svých utkání v kvalifikaci SC musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1saHvPM8cuiLy5oUqTZSX5cbei11hCjNdiJHPHGSzDhs/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 100.00
2 Leo Williams RSA 90.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 90.00
3 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 80.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 80.00
4 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 60.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 60.00
5 Ján Namešanský SVK 60.00 Michal Hovorka SVK 60.00
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 50.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 50.00
7 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
9 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Martin David Kladno volejbal cz 40.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 40.00
13 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 30.00
13 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 30.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 30.00
13 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
13 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 20.00
17 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 20.00 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 20.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 20.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
17 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 20.00 Daniel Čech VK Lvi Praha, z.s. 20.00
21 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 10.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 10.00
21 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Jan Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 10.00
21 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 10.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 10.00
21 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 10.00 Adam Podroužek 10.00
© ČVS 2015-2018