Reprezentace
1. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: BRA - CZE, Brazílie
Reprezentace
3. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: CUB - CZE, Brazílie
Reprezentace
4. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: IRI - CZE, Brazílie
Reprezentace
7. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: GER - CZE, Brazílie
Reprezentace
7. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: UKR - CZE, Brazílie
Reprezentace
9. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: CZE - QAT, Brazílie
 

Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
6. 7. 2018 - 8. 7. 2018

Poznámka 5. 7. 2018:

Kvalifikace žen začne v pátek v 9:15, hlavní soutěž žen začne v pátek v 15:00.

Poznámka 27. 6. 2018:

Pro turnaje Super Cup v U. Hradišti a paralelní Letní pohár v Brně budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže SC, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14semXT8ATyoP23tHdCU1ea7sOovAeyn01HAVGJygS2U/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martina Jakubšová 100.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 100.00
2 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 80.00 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 80.00
4 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 60.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 60.00
5 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 60.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
7 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 50.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 50.00
7 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 50.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Silvia Poszmiková SVK 40.00
9 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 40.00
9 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 60.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Kristýna Kolouchová 40.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
13 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 30.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
13 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 30.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 30.00
13 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 30.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
13 Jana Šimanicová SVK 30.00 Magdalena Kováčiková SVK 30.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 20.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00
17 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 20.00
17 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
17 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 20.00
21 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 10.00 Lucie Vokounová Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 10.00
21 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018