Super Cup / Praha, Beach Club Ládví


kategorie: Muži
16. 6. 2018 - 17. 6. 2018

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACE PRO FANOUŠKY:

Pro vstup do areálu je nutné mít platnou vstupenku. Hráči vstupenku mít nemusí. Vstupenku je možné si vygenerovat zde: https://www.eventbrite.co.uk/e/super-cup-tickets-46531431765 s promo kódem “hraci”. Takto vygenerovaná vstupenka přijde emailem a je zdarma.



online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xeNE9ei_LGmuF8fT5nJ6V09IpQdeVNNIEKKjbUjSAqE/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nejc Zemljak SLO 100.00 Jan Pokersnik SLO 100.00
2 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 90.00
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 70.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 70.00
5 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 60.00
5 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 60.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 60.00
7 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 50.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 50.00
7 Ján Namešanský SVK 50.00 Michal Hovorka SVK 50.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Leo Williams RSA 40.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 40.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 40.00
13 David Kufa SK HAMR, z.s. 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
13 Jakub Vála Beach Service club z.s. 30.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 30.00
13 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 30.00 Martin David Kladno volejbal cz 30.00
13 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 30.00 Martin Šrámek 30.00
17 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00
17 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 20.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 20.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 20.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 20.00
17 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00
21 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 10.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 10.00
21 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00
21 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 10.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 10.00
21 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 10.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 10.00
21 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 10.00
21 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 10.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 10.00
21 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 10.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
21 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
© ČVS 2015-2018