Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Super Cup / Opava


kategorie: Muži
17. 8. 2018 - 19. 8. 2018

Poznámka 15. 8. 2018:

Začátek kvalifikace / Start of qualification: Friday 10:00
Začátek hlavní soutěže / Start of main draw: Friday 15:00

Poznámka 11. 8. 2018:

Pro turnaje Super Cup v Opavě a paralelní Letní poháry v Opavě a Vratislavicích budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i jeden Letní pohár (dále LP).
  • Po skončení svých utkání v kvalifikaci SC musí dvojice neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

Poznámka 8. 7. 2018:

Změna místa konání - nově se turnaj koná v Opavě.

Poznámka 16. 7. 2018:

Začátek kvalifikace / Start of qualification: Friday 10:00


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P8-mqqLfSs0UREwzx9xVfFLdZM_9L9n_MLkSdVM12y8/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marcio Gaudie Ley BRA 100.00 Arthur Lanci BRA 100.00
2 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Leo Williams RSA 80.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 80.00
4 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 60.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 60.00
5 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 60.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 60.00
7 Ján Namešanský SVK 50.00 Michal Hovorka SVK 50.00
7 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
9 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 40.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 40.00
9 Adam Parcej POL 40.00 Bartlomiej Dzikowicz POL 40.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 40.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 40.00
13 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 30.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 30.00
13 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00
13 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 30.00
13 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 30.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
17 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 20.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 20.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 20.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 20.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 20.00
17 Michal Elbel Sportovní klub AZ Kylešovice 30.00 Ondřej Muroň VK Ostrava, s.r.o. 20.00
© ČVS 2015-2018