Super Cup / Opava


kategorie: Ženy
18. 8. 2018 - 19. 8. 2018

Poznámka 15. 8. 2018:

Začátek kvalifikace / Start of qualification: Friday 12:00
Začátek hlavní soutěže / Start of main draw: Saturday 9:00

Poznámka 11. 8. 2018:

Pro turnaje Super Cup v Opavě a paralelní Letní pohár v Hranicích-Drahotuších budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Dvojice musí být ve ČT 16. 8. v 12:00 nasazená do kvalifikace SC a do hlavní soutěže LP, aby mohlo zůstat v platnosti její dvojí přihlášení. V případě jakékoli jiné kombinace si tato dvojice musí vybrat turnaj, kterého se zúčastní.
  • Po skončení svých utkání v kvalifikaci SC musí dvojice neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

Poznámka 8. 7. 2018:

Změna místa konání - nově se turnaj koná v Opavě.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fb8xZ4831JoPG3W-sEU0RwBFCuQ1FHW654S_MjKh5q4/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Monika Brzostek POL 80.00 Aneta Kaczmarek POL 80.00
4 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 70.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 70.00
5 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 60.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 Magdalena Saad POL 60.00
7 Marie Sára Štochlová SK HAMR, z.s. 50.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
7 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 50.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 50.00
9 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 40.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Joanna Wiatr POL 40.00 Justyna Tylutki POL 40.00
9 Paula Slonecka POL 40.00 Kinga Legieta POL 40.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 40.00
13 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
13 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 30.00
13 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 30.00
13 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
17 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 20.00
17 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 20.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00
17 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00 Sabina Goldhammerová VTK Křenovice, z.s. 20.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00
21 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 10.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 10.00
21 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 10.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 10.00
21 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 10.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 10.00
21 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Erika Kotková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
21 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
21 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018