Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

LEMANSPORT Letní pohár / Praha, ABC Braník


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
26. 5. 2018 - 27. 5. 2018

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Ján Namešanský SVK 27.00 Michal Hovorka SVK 27.00
3 Leo Williams RSA 24.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00
4 Jakub Gála Kladno volejbal cz 21.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 18.00
5 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00
7 Botond Olah HUN 15.00 Balazs Benko HUN 15.00
7 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 15.00 Martin Licek Volejbal Brno, a.s. 15.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 12.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 12.00
9 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 12.00
9 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 9.00 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 9.00
13 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
13 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 9.00
13 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
17 David Kubát SK Volejbal Kolín, z.s. 6.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 6.00
17 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 6.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 6.00
17 Artur Hajos HUN 6.00 Attila Bence Streli HUN 6.00
17 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 6.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 6.00
17 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 6.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 6.00
17 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 6.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 6.00
17 Aleš Kala BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 6.00
25 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00
25 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 3.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 3.00
27 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 1.50 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 1.50
27 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 1.50 Jiří Kořínek SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 1.50
27 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 1.50 Jan Svoboda Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 1.50
27 Ladislav Toman Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 1.50 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 1.50
27 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 1.50 Tomáš Jedlička TJ ABC Braník, z.s. 1.50
27 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 1.50 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1.50
27 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 1.50 Matouš Pčola 1.50
27 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 1.50 Marek Brychta SK Telč, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018