Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR 2018 / Slavkov u Brna


kategorie: Ženy
31. 8. 2018 - 2. 9. 2018

Poznámka 28. 8. 2018:

Žádné DK nebudou uděleny.


online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1htzUc2xAdcJYOyLL3u34lR2C_XODC6t9CquPOgfQSKY/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 150.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 150.00
2 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 135.00
3 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00
4 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 105.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 105.00
5 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
5 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
5 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 90.00
5 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 90.00
9 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 75.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 75.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 75.00 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 75.00
9 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 75.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 112.50
9 Anna Komárková VK Brno, z.s. 75.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 75.00
13 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 60.00
13 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 90.00
13 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 60.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 60.00
13 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 60.00
© ČVS 2015-2018