Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR 2018 / Slavkov u Brna


kategorie: Muži
31. 8. 2018 - 2. 9. 2018

Poznámka 28. 8. 2018:

Žádné DK nebudou uděleny.


online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1khjeHBJdSNx8EI0vwVWbpf_6M0cHlp2kr08YsOzc5bY/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 225.00 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 150.00
2 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00
3 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
4 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 105.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 105.00
5 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 135.00
5 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
5 David Kufa SK HAMR, z.s. 90.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 90.00
5 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 90.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 90.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 75.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 75.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 75.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 75.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 75.00
9 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 75.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 75.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
13 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 60.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 60.00
13 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 60.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 60.00
13 Jakub Vála Beach Service club z.s. 60.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 60.00
© ČVS 2015-2018