Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství ČR U20 / Chodov u K. V.


kategorie: Dívky U20
4. 8. 2018 - 5. 8. 2018

Online rozpis utkání a výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rBI3GG6Wxt5o0tiiKNV5Jf7a9Zkg8jwg7Gra28a8_0o/edit?usp=sharing

Pořádá BVC Chodov ve spolupráci s VK ČEZ Karlovarsko.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 100.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
3 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 80.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 80.00
4 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00
5 Lucie Pokorná 60.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 60.00
7 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 50.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 50.00
7 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 50.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 50.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 40.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 40.00
9 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
9 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
13 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 30.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 30.00
13 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 30.00 Anita Hájková Beach Service club z.s. 30.00
13 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 30.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 30.00
13 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018