UNIQA Mistrovství ČR U18 / Chodov


kategorie: Juniorky
7. 7. 2018 - 8. 7. 2018

Pro nasazení turnaje bude započítaný také juniorský Český pohár hraný ve stejném týdnu. Pro toto MČR U18 bude platit:

- standardní úzávěrka přihlášek ve ČT 5. 7. v 12:00.

- zveřejnění divokých karet ve ČT 5. 7. v 20:00. K tomuto termínu bude určeny dvojice pro hlavní soutěž z žebříčku U17 a U20.

- uzávěrka volného odhlášení v PÁ 6. 7. v 20:00.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1r4wsSlfh33DyCbEeLDaIVL5YsWeROlrVutyrnq5yshU/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 50.00
2 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
3 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
4 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00
5 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 30.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
5 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 30.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 30.00
7 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 25.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 25.00
7 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 25.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 25.00
9 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 20.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 20.00
9 Kristína Šimková SK Hlincovka, z.s. 20.00 Pavlína Selingerová 20.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00
9 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 20.00
13 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 15.00 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 15.00
13 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 15.00
13 Tereza Novotná 15.00 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018