Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár (celostátní) / Praha, Pankrác


kategorie: Dívky U20
15. 7. 2018

Poznámka 11. 7. 2018:
Kvalifikace rozšířena na max. 18 dvojic. Při počtu 13 - 18 dvojic v kvalifikaci se bude hrát systémem Q18-skup-1KO (6 postupujících dvojic, viz cvf.cz/Beach/Dokumenty). V případě 12 a méně dvojic platí systém dle Hracího řádu.

Poznámka 9. 7. 2018:

Vloženy propozice turnaje.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_TwcQQlTNJUNk1R6bJB2qGyLkzMFjBK1WdWKlEfN358/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 60.00 Lucie Pokorná 60.00
2 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 54.00
3 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 48.00
4 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 36.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
5 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 36.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 36.00
5 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 36.00
5 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00 Tereza Košinárová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00
9 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 18.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 18.00
13 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 18.00 Dominika Šupková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 18.00
13 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Kateřina Roušarová SK HAMR, z.s. 12.00 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 12.00 Sofie Gibková 12.00
17 Veronika Trojanovičová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vanesa Švechovičová Beach Service club z.s. 12.00
17 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
23 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 6.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018