Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Super Cup - MEVZA / Praha, Gutovka


kategorie: Muži
19. 7. 2018 - 22. 7. 2018

Seznam přihlášených týmů, rozřazení týmů do hlavní soutěže, kvalifikace a mezi náhradníky a výsledky utkání:
https://www.cev.eu/beach/prague.html

Poznámka 18. 7. 2018:
Aktualizovány propozice turnaje.

Poznámka 12. 7. 2018:
POZOR! Také čeští hráči musí zaplatit startovné do turnaje v EUR. České koruny nebudou přijaty.

Poznámka 8. 7. 2018:
Aktualizovány propozice turnaje.

Poznámka 5. 6. 2018:
Informace o turnaji v propozicích turnaje v příloze stránky.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00
2 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 97.20 Filip Habr Kladno volejbal cz 97.20
5 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 64.80 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 64.80
9 Robert Kufa Beach Service club z.s. 54.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 54.00
9 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 54.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
9 Ján Namešanský SVK 54.00 Michal Hovorka SVK 54.00
13 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.60 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.60
17 Jakub Gála Kladno volejbal cz 43.20 David Kufa SK HAMR, z.s. 43.20
17 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 43.20 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 43.20
21 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 43.20 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 43.20
21 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 43.20 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 43.20
21 Martin Bárta Beach Service club z.s. 43.20 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 43.20
21 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 43.20 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 43.20
21 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 43.20 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 43.20
21 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 43.20 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 43.20
© ČVS 2015-2018